V plechové garáži pořád kape? Filc antikondenzační vyřeší tvůj problém.

Na počátku si dám trochu teorie z Wikipedie.org
Kondenzace - změna stavu skupenství, přechod z plenné fáze do kapalné fáze. Opak vypařování. Ke zkapalňování nasycené páry dochází snížením její teploty nebo zvýšením tlaku (tedy přiblížením částic plynu blíže k sobě). Při zkapalňování se uvolňuje skupenské teplo kondenzační, jehož hodnota je rovna skupenskému teplu výparnému..
Můžete se klidně zeptat pochybným tónem - hmmm ... a co to má společného s plechovými garážemi? Takže spěcháme s odpovědí.
Na počátku zjednodušíme výše uvedenou teorii - ke kondenzaci dochází, když se teplo setká s chladem a při tomto kontaktu se tvoří voda - jednoduché? - jednoduché?
Tento jev lze zaznamenat nejčastěji v létě, kdy jsou teplotní rozdíly mezi střešním plechem v garáži a vzduchem v něm značné. Zahřátý plech přijde do styku s chladným vzduchem a na vnitřní straně střechy se objeví kondenzace, která pak klesá, což může vést k navlhnutí materiálů uvnitř.

Abychom vás ochránili před negativními účinky kondenzace, nabízí naše společnost u objednaných produktů antikondenzační povlak z antikondenzační plsti.

Jak to funguje?

Při výrobě plechové garáže je na vnitřní straně střešního plechu nalepena antikondenzační plsť, což je druh izolační vrstvy. Díky použití tohoto řešení je teplotní rozdíl na rozhraní mezi střešním pláštěm a vzduchem uvnitř garáže výrazně snížen. Důsledkem toho je vyloučení procesu kondenzace, protože teplotní rozdíl je příliš malý na to, aby existoval.

Antikondenzační plsť je dokonalým řešením pro všechny typy plechových garáží, protože díky ní chráníme skladované materiály a věci před vlhkostí.


Košík
produktů: 0
hodnota: 0 Kč
sleva: 0 Kč
celkem: 0 Kč
k pokladně
% Slevové kódy
vložit slevový kód

Slevy

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Kód pošty (PSČ)
Místo
Kraj
Zpráva
Odpovíme v průběhu 24 hodin.
Povinné vyplnit všechna pole.

Kalkulátory cen

Garaż
Brama
Kojec


Accessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Adres: https://konstal-garaze.cz/blog/2020-10-07/v-plechove-garazi-porad-kape-filc-antikondenzacni-vyresi-tvuj-problem.html