Garážová vrata

Garážová vrata jsou základním prvkem každé garáže. Koupě vrat je investice na několik let, proto je důležeté zvážit, jaká vrata jsou pro klienta nejvhodnější. Pokud není dostatek místa před garáží je nejlepší volbou koupit vrata výklopná, protože nepotřebují pro otevření velký volný prostor. Dalším aspektem výběru je možnost montáže vodících kolejnic a mechaniky výklopných vrat v garáži. Konstrukce některých budov nenabízí takové možnosti a neumožňují tím pádem instalaci výklopných vrat. Pak jsou jedinou možnou volbou vrata dvoukřídlá, v případě malého prostoru před garáží, otvíraná dovnitř garáže.

 

1.  Jakékoliv rozměry

Jsme výrobce a proto můžeme vyrobit vrata dle požadovaných rozměrů. Vy musíte pouze změřit prázdný stavební otvor pro vrata, předat nám Vámi zaměřené rozměry a vybrat typ vrat. O zbytek se už postarají naši konzultanti. Nemusíte mít žádné obavy, že pro Vás nebudeme mít vrata Vašich rozměrů. Zde zjistěte, jak správně změřit otvor pro vrata.

2. Výklopná

Námi nabízená výklopná vrata se vyznačují snadným otvíráním a bezpečou obsluhou. Pružiny otvíracího mechanismu instalované na obou stranách vrat dokonale vyvažují váhu celé konstrukce, což má vliv na bezproblémovou manipulaci a otvírání, nebo zavírání vrat jde velmi lehce bez použití zvýšeného úsilí. Všechna výklopná vrata jsou osazena standardně zámkem s dvěma klíči, který je umístěn uprostřed vrat.

3. Dvoukřídlá

Tradiční vrata pro uzavření garáží, skladových prostor, hospodářských budov. Jednoduchá konstrukce vrat zajišťuje tichou a bezproblémovou funkci po celou dobu užívání. Vrata dvoukřídlá jsou ideální k uzavření vysokých skladových prostor, nebo garáží. Pravé křídlo vrat je vybaveno zámkovou vložkou a klikou, levé křídlo se zajistí pomocí aretací nahoře a dole.

4. Zateplení

Na přání klienta je možné vrata zateplit, což je důležité pokud budou vrata instalována do zateplené garáže. Zateplení se provádí polystyrenem, který je překryt na vnitřní straně vrat panely PVC.

5. Nezateplená

Nezateplená vrata s konstrukcí z uzavřených zinkovaných profilů ( jeklů ) je pouze ke konstrukci z vnějšku vrat nýtován trapézový plech v barvě RAL dle výběru klienta.

6. S dvířky

U každých vrat je možnost instalace dodatečných vstupních dveří ve vratech. Usnadní to vstup do garáže bez nutnosti otvírání celých vrat.

7. Z palety barev RAL

Každá vrata mohou být vyrobena v odstínu námi nabízených barev.

Lesklé odstíny barev

Loading ....

Matné odstíny barev

Loading ....


8. V odstínu imitace dřeva

Každé vrata mohou být vyrobeny v jedné z námi nabízených barvev v imitaci dřeva.

Loading ....


9. Provedení vrat vodorovně loženým širokým trapézovým plechem

Vrata výklopná bez dodatečných vstupních dvířek můžou být vyrobená z plechu s širokým trapézem 20 cm loženým vodorovně.

 

Proč by jste si měli vybrat právě naše vrata?

Nejvetší výhodou garážových vrat vyráběných naší firmou je jednoduché provedení a především stabilní a odolná konstrukce zaručující správnou a bezchybnou funkci vrat po dlouhá léta užívání. Konstrukce vrat je vyrobena z pozinkovaných ocelových profilů. Každá vrata jsou z vnější strany pokryta lakovaným trapézový plechem v barvě RAL.

Montáž vrat se provádí do čistého a prázdného otvoru připraveného klientem. Do otvoru jsou vrata osazena pomocí hmoždinek, vrutů a montážní pěny. Naše montáž neobsahuje demontáž původních vrat.
 

 

Košík
produktů: 0
hodnota: 0 Kč
sleva: 0 Kč
celkem: 0 Kč
k pokladně
% Slevové kódy
vložit slevový kód

Slevy

Kontakt

  • +420 775-280-110
  • +420 720-214-605
  • dudovamar@seznam dot cz
    konstal dot garaze at email dot cz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Kód pošty (PSČ)
Místo
Kraj
Zpráva
Odpovíme v průběhu 24 hodin.
Povinné vyplnit všechna pole.

Kalkulátory cenAccessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Adres: https://konstal-garaze.cz/garazova-vrata.html