Nejčastěji kladené otázky


1. Jsou udávané rozměry vnitřní rozměry?
Uváděné rozměry garáže jsou vnější rozměry. Vždy je tolerance několika centimetrů, vzhledem k tomu, že se jedná o garáže smontované z jednotlivých dílů. Skutečná velikost se může mírně lišit od objednané velikosti. Tento rozdíl však nepřesáhne pár centimetrů.

2. Jak připravit podklad pod garáž?
Terén pod garáží musí být vyrovnaný a upravený. Doporučená je betonová deska větší cca o 20 cm než rozměry garáže. Další vhodná varianta jsou betonové patky, eventuálně mohou být na rovné zemi rozloženy betonové dlaždice, zámková dlažba a pod. Více na téma přípravy podkladu naleznete na straně PŘÍPRAVA PODKLADU

3. Kdy a jakým způsobem budu informován o dodání?
Přibližně 3-4 dny před příjezdem informujeme každého klienta telefonicky, kdy mu sdělíme den a přibližnou dobu příjezdu a také ještě potvrdíme rozměry objednané garáže.

4. Je požadováno stavební povolení pro plechovou garáž?
Územní posouzení, ohlášení ani povolení nevyžadují: stavby do 25 m² zastavěné plochy a do 5 m výšky s jedním nadzemním podlažím, podsklepená nejvýše do hloubky 3 m na pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci, která souvisí nebo podmiňuje bydlení nebo rodinnou rekreaci, neslouží k výrobě nebo skladování hořlavých látek nebo výbušnin, nejedná se o jaderné zařízení nebo stavbu pro podnikatelskou činnost, je v souladu s územně plánovací dokumentací, je umisťovaná v odstupové vzdálenosti od společných hranic pozemků nejméně 2 m a plocha části pozemku schopného vsakovat dešťové vody po jejím umístění bude nejméně 50% části celkové plochy pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinného rekreaci (např. sklady sezónních potřeb, zahradního nářadí, pergoly, apod.)

5. Je na garáž záruka?
Je 1 rok záruky na ocelovou konstrukci. Záruka se uplatňuje na základě dodané faktury, nebo potvrzení o zaplacení při převzetí vydaného řidičem.

6. Je požadována záloha při koupi garáže?
Při standardní objednávce není žádná záloha požadována. Celá garáž se zaplatí řidiči hotově při dodání. U větších objednávek, nebo velkých a atypických garáží, je těměř vždy záloha bankovním převodem vyžadována.

7. Jak je možné garáž objednat?
Garáž je možné objednat:
- telefonicky
- e-mailem
- faxem
- osobně v sídle centrály

8. Je potřeba mít v dosahu montáže elektrickou přípojku?
Řidiči mají ve výbavě benzínovou elektrocentrálu a používají prioritně AKU nářadí. Není tudíž třeba mít v dosahu elektro přípojku.

9. Je konstrukce pozinkovaná?
Konstrukce garáže standardně zinkovaná není. Je pouze lakovaná základní barvou. Každý klient je po montáži povinen si konstrukci nalakovat vrchním lakem sám. Eventuálně za příplatek může být konstrukce vyrobena z pozinkovaných profilů. Místa svárů si musí klient sám ošetřit krycím lakem

10. Jak se provádí montáž vrat do zděné garáže?
Montáž vrat se provádí do čistého a prázdného otvoru připraveného klientem. Do otvoru jsou vrata osazena pomocí hmoždinek, vrutů a montážní pěny. Naše montáž neobsahuje demontáž původních vrat.

11. Jakým způsobem se objednávka potvrzuje?
Každá objednávka je námi potvrzena telefonicky několik dní před dodáním. V průběhu rozhovoru jsou potvrzeny všechny detaily objednávky. Poté jsou informace přadány do výroby, kde je produkt finálně dokončen.

12. Jak správně popsat směr otvírání dveří?
Směr otvírání dveří určujeme vždy z pohledu zvenčí, kdy stojíme před garáží naproti dveří. Pokud se panty nachází po naší levé ruce jsou to dveře otvírané v levo, pokud se nachází panty v pravo, jsou to dveře otvírané do prava. Tato zásada platí i u dveří otvíraných dovnitř.

13. Jaký typ nýtů je použitý k uchycení lakovaných plechů garáže?
K uchycení lakovaných plechů ke konstrukci garáže se používají hliníkové nýty. Jsou pevnější, než nýty barevné. Po montáži je klient povinen osobně odstranit krycí ochrannou fólii z garáže.

Košík
produktů: 0
hodnota: 0 Kč
sleva: 0 Kč
celkem: 0 Kč
k pokladně
% Slevové kódy
vložit slevový kód

Slevy

Kontakt

  • +420 775-280-110
  • +420 720-214-605
  • dudovamar@seznam dot cz
    konstal dot garaze at email dot cz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Kód pošty (PSČ)
Místo
Kraj
Zpráva
Odpovíme v průběhu 24 hodin.
Povinné vyplnit všechna pole.

Kalkulátory cenAccessibility statementHome pageSite mapSearchContactUp
Adres: https://konstal-garaze.cz/nejcasteji-kladene-otazky.html